17Nis
Fiyat
06Haz
HDC Protez saç Diyarbakır´ da saç protezi yaptım. Nihat bey güler yüzlü işini iyi yapan kişilikli karekterli bir insan bana yapmış olduğu saç protezi doğal ve muhteşem oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.
11Şbt
özel buhara hastanesi doktor hemşire tubbı sekreter ve diğer tüm personeline teşekkür ediyorum.özellikle He Nur DOĞAN Hanımefendiye bizimle çok ilgilendi çok güleryüzlü ve yardımseverdi....:)
12Ock
Gerçekten faydalı bir site olmuş ilk defa özgün bir site görüyorum bu kadar
09Ock
Kaliteli hizmetler için teşekkür ederim. Çok mennun kaldım.
12Ock
Saç ekimi konusunda bir çok firma var. doğru olanı tercih etmek önemli. Teşekkürler
20Ock
Saç ekimi işi önemli işi doğru yapan her zaman kazanır.Burasıda uzman olduğuna göre Allah bol kazanç versin Kolay gelsin.
22Şbt
Kaliteli hizmetler için teşekkür ederim. Çok mennun kaldım. Fiyatlar da oldukça makul şekilde.
24Şbt
saç ekimi konusunda kendini geliştirmiş ve işinin ehli olan bir ekiple çalışmaktalar bir çok yakınım gitmiş ve tavsiye etmektedir.
07Mrt
saç ekim için gitmenizi öneririm, yakınlarımdan 2 kişinin gittiğini ve sonunda beni şaşırttıklarını bunuda bu firmanın yaptığını öğrenince karşıma çıktı tavsiye edilir.
08Mrt
Adana ve çukurova bölgesinin en iyi saç ekim merkezi, güvenerek işlemimi yaptırdım. Teşekkür ederim.
16Mrt
Saç ekimi işi önemli işi doğru yapan her zaman kazanır.Burasıda uzman olduğuna göre Allah bol kazanç versin Kolay gelsin.
26Mrt
saç ekim uygun fiyat sunmanız bizleri mutlu ediyor hizmetinizden dolayı teşekkurler.
24May
21 Mayıs 2020 tarihinde saç ekimi yaptırdım. Temiz nezih bir mekan ve ciddi bir iş hayaller umutlar beklentiler ile birlikte sağlıkta çok önemli. Klinik çalışanı Erkan Canbaz ın ilgi alakası gerçekten en üst düzeyde idi oldu bitti kesinlikle yok sizlerin aramasını beklemeden onlar takibinizi yapıp arayıp durumunuzu soruyorlar. Kanalımı Dr.Yeşim yanım açtı 3 bin greft ekildi. Ekimimi Şakir bey ve Adem bey üstlendiler sağolsunlar 5 saatte cok düzgün ve temiz bir iş çıktı ortaya. Karar vermeden önc
29Ock
Anadolu Yakasında oturuyorum bu bölgede saç ekim merkezlerini ciddi manada araştırdım hemen hemen her biri ile görüştüm. Bu firmada ki arkadaşların samimiyetine inım güvendim onlar da sağ olsunlar güvenimi boşa çıkarmadılar ve dedikleri gibi 8 ay sonra sık ve doğal saçlara kavuştum tüm ekip arkadaşlara şükranlarımı sunuyorum Saç ekme düşünen arkadaşlar da şiddetle tavsiye ederim.